| | |
| Admiral | 14.11.2007 10:45:08 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #26295 Od: 2007-11-14
| 1. 137 2. 40 palkarzy ale ciagle tworze. 1/8  3. aS~W. Czyli akademia waszego sojuszu 4. Raczej ofensywny 5. Gralem na s1 oraz we wszystkich edycjach speeda 6. Poniewaz jestem w akademii a spelniam wymagania do przyjecia w glownym sojuszu. 7. 30/57
Pozdrawiam |
| | |
| Admiral | 15.11.2007 22:55:38 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #26890 Od: 2007-11-14
Ilość edycji wpisu: 2 | Aktualizacja 
1. 150 2. 50 palkarzy 5 paladynow i 2 topornikow dzisiaj wybite... 1/28 3. aS~W. Czyli akademia waszego sojuszu 4. Raczej ofensywny 5. Gralem na s1 oraz we wszystkich edycjach speeda 6. Poniewaz jestem w akademii a spelniam wymagania do przyjecia w glownym sojuszu. 7. 30/57
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.
O kurde, znowu sie prog zwiekszyl nie zauwazylem, sorki  |
| | |
| mikwed1 | 15.11.2007 23:43:50 |

Grupa: Użytkownik
Posty: 33 #26905 Od: 2007-11-11
| rozwojowy gracz - jak bedzie miejsce myślę że trzeba my dać szanse, musi miec sitera skoro mu wybili wojo |
| | |
| Admiral | 16.11.2007 00:00:21 |
Grupa: Użytkownik
Posty: 4 #26908 Od: 2007-11-14
Ilość edycji wpisu: 1 | Wybili mi bo nie moglem sie zalogowac... Tak to wojsko jest caly czas w ruchu i dosc czesto jestem w grze. Pare razy tak mi sie zdazylo ze na inne serwy moge sie zalogowac a na speeda nie.. wy tez tak macie?
Aktualizacja nr 3.
1. 170 2. 41 palkarzy... 1/28 3. aS~W. Czyli akademia waszego sojuszu 4. Raczej ofensywny 5. Gralem na s1 oraz we wszystkich edycjach speeda 6. Poniewaz jestem w akademii a spelniam wymagania do przyjecia w glownym sojuszu. 7. 30/57 |