NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » REKRUTACJA » ADMIRAL- PODANIE

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Admiral- podanie

  
Admiral
14.11.2007 10:45:08
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #26295
Od: 2007-11-14
1. 137
2. 40 palkarzy ale ciagle tworze. 1/8 jęzor
3. aS~W. Czyli akademia waszego sojuszu
4. Raczej ofensywny
5. Gralem na s1 oraz we wszystkich edycjach speeda
6. Poniewaz jestem w akademii a spelniam wymagania do przyjecia w glownym sojuszu.
7. 30/57

Pozdrawiam
  
Admiral
15.11.2007 22:55:38
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #26890
Od: 2007-11-14


Ilość edycji wpisu: 2
Aktualizacja jęzor

1. 150
2. 50 palkarzy 5 paladynow i 2 topornikow dzisiaj wybite... 1/28
3. aS~W. Czyli akademia waszego sojuszu
4. Raczej ofensywny
5. Gralem na s1 oraz we wszystkich edycjach speeda
6. Poniewaz jestem w akademii a spelniam wymagania do przyjecia w glownym sojuszu.
7. 30/57

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.

O kurde, znowu sie prog zwiekszyl jęzor nie zauwazylem, sorki jęzor
  
mikwed1
15.11.2007 23:43:50
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 33 #26905
Od: 2007-11-11
rozwojowy gracz - jak bedzie miejsce myślę że trzeba my dać szanse, musi miec sitera skoro mu wybili wojo
  
Admiral
16.11.2007 00:00:21
Grupa: Użytkownik

Posty: 4 #26908
Od: 2007-11-14


Ilość edycji wpisu: 1
Wybili mi bo nie moglem sie zalogowac... Tak to wojsko jest caly czas w ruchu i dosc czesto jestem w grze. Pare razy tak mi sie zdazylo ze na inne serwy moge sie zalogowac a na speeda nie.. wy tez tak macie?

Aktualizacja nr 3.

1. 170
2. 41 palkarzy... 1/28
3. aS~W. Czyli akademia waszego sojuszu
4. Raczej ofensywny
5. Gralem na s1 oraz we wszystkich edycjach speeda
6. Poniewaz jestem w akademii a spelniam wymagania do przyjecia w glownym sojuszu.
7. 30/57

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » REKRUTACJA » ADMIRAL- PODANIE

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny