| Admiral- podanie |
| Wybili mi bo nie moglem sie zalogowac... Tak to wojsko jest caly czas w ruchu i dosc czesto jestem w grze. Pare razy tak mi sie zdazylo ze na inne serwy moge sie zalogowac a na speeda nie.. wy tez tak macie? Aktualizacja nr 3. 1. 170 2. 41 palkarzy... 1/28 3. aS~W. Czyli akademia waszego sojuszu 4. Raczej ofensywny 5. Gralem na s1 oraz we wszystkich edycjach speeda 6. Poniewaz jestem w akademii a spelniam wymagania do przyjecia w glownym sojuszu. 7. 30/57 |