Admiral- podanie
Wybili mi bo nie moglem sie zalogowac... Tak to wojsko jest caly czas w ruchu i dosc czesto jestem w grze. Pare razy tak mi sie zdazylo ze na inne serwy moge sie zalogowac a na speeda nie.. wy tez tak macie?

Aktualizacja nr 3.

1. 170
2. 41 palkarzy... 1/28
3. aS~W. Czyli akademia waszego sojuszu
4. Raczej ofensywny
5. Gralem na s1 oraz we wszystkich edycjach speeda
6. Poniewaz jestem w akademii a spelniam wymagania do przyjecia w glownym sojuszu.
7. 30/57


  PRZEJD NA FORUM