Admiral- podanie
Aktualizacja jęzor

1. 150
2. 50 palkarzy 5 paladynow i 2 topornikow dzisiaj wybite... 1/28
3. aS~W. Czyli akademia waszego sojuszu
4. Raczej ofensywny
5. Gralem na s1 oraz we wszystkich edycjach speeda
6. Poniewaz jestem w akademii a spelniam wymagania do przyjecia w glownym sojuszu.
7. 30/57

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz.

O kurde, znowu sie prog zwiekszyl jęzor nie zauwazylem, sorki jęzor


  PRZEJD NA FORUM