PONTICA
co do numeru 1, wątpię czy jakiś sojusz się na to zgodzi.
myślę, że bedą zbyt dumne na taki krok.

co do 2, to to akurat prędzej może wypalic.
pozdrawiam, Nocomment16


  PRZEJDŹ NA FORUM