Coś o sobie prywatnie
Witam Was. Mam na imię Elwira i aż wstyd się przyznać w Traviana gram dopiero od miesiącazawstydzony A jestem scyzorykiem z kieleckiegobardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM