Coś o sobie prywatnie
Witam, jestem z Krakowa, chce w tej edycji traviana zobaczyć cudjęzor Pozdrawiam sojuszników, gardze zdrajcami diabeł bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM