Coś o sobie prywatnie
Cześć,mam na imie Tomasz i 29 lat ostatnie 2 lata mieszkałem w UK i Holandibardzo szczęśliwy teraz chciałbym znależć zajecie w Polsce i tutaj pracować.Z wykształcenia jestem technikiem budownictwa.W Traviana gram od niedawna,speed to drugi serwer na jakim gram,pierwszy to s1.POZDRAWIAM


  PRZEJDŹ NA FORUM