Coś o sobie prywatnie
Siemanko
Jestem Konrad, mam 18 lat. Uczę się w 3 LO we Wrocławiu w klasie 3 mat-fiz
Poza speed3x gram jeszcze na s6.pl
Btw. Hitpoint jaki masz nick na S6?
(edit) ale trafiliśmy z sojuszami
^^
Pozdrawiam
PRZEJDŹ NA FORUM