Coś o sobie prywatnie
Siemanko oczko

Jestem Konrad, mam 18 lat. Uczę się w 3 LO we Wrocławiu w klasie 3 mat-fizbardzo szczęśliwy
Poza speed3x gram jeszcze na s6.pl

Btw. Hitpoint jaki masz nick na S6? bardzo szczęśliwy
(edit) ale trafiliśmy z sojuszami pan zielony ^^

Pozdrawiam


  PRZEJDŹ NA FORUM