Coś o sobie prywatnie
Siema. Mam na Imie Filip. Mieszkam w Jasieniu w woj. Lubuskim. Mam 16 lat chodze do Społecznego Liceum Ogółnokształcącego profil mat-fiz ( akurat z tych 2 mi najgożej idzie) bardzo szczęśliwy. Uwielbiam róznego rodzaju sporty. Najlepszym moim sportem, jeżeli tak to można nazwać jest siłownia. Uczęszczam juz 1 rok bardzo szczęśliwy. Coś z wyglądu: krótkie na żel włosy, niebieskie oczy wzrost koło 186 i to tyle nie bede sie rozpisywać bardzo szczęśliwy. Co lubie robić? no wiec... grać na kompie co mnie bardzo irytuje bo do niczego to dobrego nie doprowadzi a uzależnia jak cholera... spotykać sie z przyjaciółmi chodzić na dyskoteki, na browarki tylko okazyjnie a fajki nigdy w życiu nie jarałem i nie zamierzam bardzo szczęśliwy. To chyba tyle :-) pozdrawiam wszystkich.


  PRZEJDŹ NA FORUM