Siema. Mam na Imie Filip. Mieszkam w Jasieniu w woj. Lubuskim. Mam 16 lat chodze do Społecznego Liceum Ogółnokształcącego profil mat-fiz ( akurat z tych 2 mi najgożej idzie) . Uwielbiam róznego rodzaju sporty. Najlepszym moim sportem, jeżeli tak to można nazwać jest siłownia. Uczęszczam juz 1 rok . Coś z wyglądu: krótkie na żel włosy, niebieskie oczy wzrost koło 186 i to tyle nie bede sie rozpisywać . Co lubie robić? no wiec... grać na kompie co mnie bardzo irytuje bo do niczego to dobrego nie doprowadzi a uzależnia jak cholera... spotykać sie z przyjaciółmi chodzić na dyskoteki, na browarki tylko okazyjnie a fajki nigdy w życiu nie jarałem i nie zamierzam . To chyba tyle :-) pozdrawiam wszystkich. |