| Chwalimy sie :) Akcje off i deff |
| Szkoda ze tylko ja tu cos zamieszczam no ale trudno Temat: Zabrze zaatakował/a W1 Wysłana: 12.11.07 o 13:54:01 Godz. Napastnik HitPoint z osady Zabrze (Germanie) .... 8 - 1s = 7 [size=9](Pałkarz)[/size].... 30 - 5s = 25 [size=9](Topornik)[/size].... 10 - 2s = 8 [size=9](Paladyn)[/size][size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size] 1485 1215 1470 540 , Razem: 4710Zdobyte surowce: 806 250 378 877, Razem: 2311 (91% z 2550 udwigu)Obrońca wola26 z osady W1 (Germanie) .... 46 - 39s = 7 [size=9](Pałkarz)[/size][size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size] 3705 2925 1560 1560 , Razem: 9750[size=7]Raport przekonwertowano w Travian HTML to BBCode Converter[/size] |