Chwalimy sie :) Akcje off i deff
Szkoda ze tylko ja tu cos zamieszczam no ale trudno jęzor Dodaje swiezutki raporcik mysle ze sie wam spodoba bardzo szczęœliwy

Temat: Zabrze zaatakował/a W1

Wysłana: 12.11.07 o 13:54:01 Godz.

Napastnik HitPoint z osady Zabrze
(Germanie)
.... 8 - 1s = 7 [size=9](Pałkarz)[/size]
.... 30 - 5s = 25 [size=9](Topornik)[/size]
.... 10 - 2s = 8 [size=9](Paladyn)[/size]
[size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size]
1485 1215 1470 540 , Razem: 4710
Zdobyte surowce: 806 250 378 877, Razem: 2311 (91% z 2550 udŸwigu)

Obrońca wola26 z osady W1
(Germanie)
.... 46 - 39s = 7 [size=9](Pałkarz)[/size]
[size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size]
3705 2925 1560 1560 , Razem: 9750

[size=7]Raport przekonwertowano w Travian HTML to BBCode Converter[/size]


  PRZEJD NA FORUM