| Chwalimy sie :) Akcje off i deff |
| Wiec ja zaczynam :p Temat: Zabrze zaatakował/a Osada # 1. Wysłana: 10.11.07 o 11:43:14 Godz. Napastnik HitPoint z osady Zabrze (Germanie) .... 23 - 3s = 20 [size=9](Pałkarz)[/size][size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size] 285 225 120 120 , Razem: 750Zdobyte surowce: 298 242 398 152, Razem: 1090 (91% z 1200 udwigu)Obrońca wola26 z osady Osada # 1. (Germanie) .... 10 - 10s = 0 [size=9](Pałkarz)[/size][size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size] 950 750 400 400 , Razem: 2500[size=7]Raport przekonwertowano w Travian HTML to BBCode Converter[/size] EDIT: Cos to forum slabo dzila z raportami :/ I taki troche mniej efektowy ale zato z Toporkami ^^ Temat: Zabrze zaatakował/a Unmortal Village Wysłana: 11.11.07 o 13:00:18 Godz. Napastnik HitPoint z osady Zabrze (Germanie) .... 12 - 5s = 7 [size=9](Pałkarz)[/size].... 3 - 1s = 2 [size=9](Topornik)[/size][size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size] 605 495 370 270 , Razem: 1740Zdobyte surowce: 101 148 209 62, Razem: 520 (100% z 520 udwigu)Obrońca Master Fusion z osady Unmortal Village (Germanie) .... 24 - 14s = 10 [size=9](Pałkarz)[/size][size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size] 1330 1050 560 560 , Razem: 3500Dla nei wtajemniczonych podaje tu konwenter raportow dzieki niemu lepiej i czytelniej widac co zwojowalismy |