Chwalimy sie :) Akcje off i deff
Wiec ja zaczynam :p


Temat: Zabrze zaatakował/a Osada # 1.

Wysłana: 10.11.07 o 11:43:14 Godz.

Napastnik HitPoint z osady Zabrze
(Germanie)
.... 23 - 3s = 20 [size=9](Pałkarz)[/size]
[size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size]
285 225 120 120 , Razem: 750
Zdobyte surowce: 298 242 398 152, Razem: 1090 (91% z 1200 udŸwigu)

Obrońca wola26 z osady Osada # 1.
(Germanie)
.... 10 - 10s = 0 [size=9](Pałkarz)[/size]
[size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size]
950 750 400 400 , Razem: 2500

[size=7]Raport przekonwertowano w Travian HTML to BBCode Converter[/size]

EDIT: Cos to forum slabo dzila z raportami :/

I taki troche mniej efektowy ale zato z Toporkami ^^

Temat: Zabrze zaatakował/a Unmortal Village

Wysłana: 11.11.07 o 13:00:18 Godz.

Napastnik HitPoint z osady Zabrze
(Germanie)
.... 12 - 5s = 7 [size=9](Pałkarz)[/size]
.... 3 - 1s = 2 [size=9](Topornik)[/size]
[size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size]
605 495 370 270 , Razem: 1740
Zdobyte surowce: 101 148 209 62, Razem: 520 (100% z 520 udŸwigu)

Obrońca Master Fusion z osady Unmortal Village
(Germanie)
.... 24 - 14s = 10 [size=9](Pałkarz)[/size]
[size=9]Koszt produkcji straconych jednostek : [/size]
1330 1050 560 560 , Razem: 3500


Dla nei wtajemniczonych podaje tu konwenter raportow dzieki niemu lepiej i czytelniej widac co zwojowalismy bardzo szczęœliwy http://pest.psv.pl/strona.php?co=trav-rw lub jak kto woli http://www.travian.woli.pl/


  PRZEJD NA FORUM