Coś o sobie prywatnie
Łukasz lat 18 (od wczoraj 19jęzor) Mieszkam w zabrzu. To moja pierwsza gra na speedzie ale chyba calkiem niezle sobie radze jęzor gram jeszcze na s6 i s9.


  PRZEJDŹ NA FORUM