Coś o sobie prywatnie
Łukasz lat 18 (od wczoraj 19
) Mieszkam w zabrzu. To moja pierwsza gra na speedzie ale chyba calkiem niezle sobie radze
gram jeszcze na s6 i s9.
PRZEJDŹ NA FORUM