Czym Dysponujesz
Ilosc posiadanego wojska...
nie szkodzi ze masz zero wojska... zaloguj sie tam przynajmniej... no i dostaniesz ode mnie informacje, ze jest twoje konto aktywne i w miare mozliwości raz dziennie postaraj sie tam uzupełniac stan wojska zebysmy byli na bierząco wesoły

Hehe tyczy się to wszystkich graczy w naszym sojuszu! bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM