Coś o sobie prywatnie
Hmm... Po takim obszernym stępie aż nie wiem co napisać wesoły

Jestem kobietą i dobrze mi z tym jęzor Mam 23 lata i obecnie studiuje w Rzeszówie na kierunku Edukacja Techniczno - Informatyczna, zaczynam pisać pracę magisterką, nie pytajcie lepiej jaki temat, bo za głowę się złapiecie jęzor

Jestem ciekawska jak to kobieta, no i ponoć strasznie szczera - aż do bólu jęzor Zawsze staram się pomagać innym, nie zawsze mi to na dobre wychodzi. Jak to się mówi: "Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć d... trawdą" i to prawda wesoły Mimo, że nie raz zawiodłam się na ludziach wierze, że jak ja pomogę to ta pomoc do mnie wróci jak będę w potrzebie...

A w życiu prywatnym... hmm... Mam wspaniałego narzeczonego Pawła, ślub 6.09.2008 no oprócz bliskiej osoby mam pełno przyjaciół na których mogę zawsze liczyć bardzo szczęśliwy

Zainteresowania: prawie wszystko mnie interesuje, hehe Od meczy piłki nożnej przez robutki ręczne po wycieczki, ksiażki, filmy itp.

Uff... udało mi się coś tu naskrobać aniołek Mam nadzieje, że razem wytrwamy do końca tej edycjii speeda i spotkamy sie w następnej jęzorwesoły Pozdrawiam wesoływesoływesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM