Hmm... Po takim obszernym stępie aż nie wiem co napisać 
Jestem kobietą i dobrze mi z tym Mam 23 lata i obecnie studiuje w Rzeszówie na kierunku Edukacja Techniczno - Informatyczna, zaczynam pisać pracę magisterką, nie pytajcie lepiej jaki temat, bo za głowę się złapiecie 
Jestem ciekawska jak to kobieta, no i ponoć strasznie szczera - aż do bólu Zawsze staram się pomagać innym, nie zawsze mi to na dobre wychodzi. Jak to się mówi: "Jak się ma miękkie serce to trzeba mieć d... trawdą" i to prawda Mimo, że nie raz zawiodłam się na ludziach wierze, że jak ja pomogę to ta pomoc do mnie wróci jak będę w potrzebie...
A w życiu prywatnym... hmm... Mam wspaniałego narzeczonego Pawła, ślub 6.09.2008 no oprócz bliskiej osoby mam pełno przyjaciół na których mogę zawsze liczyć 
Zainteresowania: prawie wszystko mnie interesuje, hehe Od meczy piłki nożnej przez robutki ręczne po wycieczki, ksiażki, filmy itp.
Uff... udało mi się coś tu naskrobać Mam nadzieje, że razem wytrwamy do końca tej edycjii speeda i spotkamy sie w następnej  Pozdrawiam    |