| Coś o sobie prywatnie |
| WIDZE ZE NIKT NIE CHCE ZACZAC WIEC JA BEDE PIERWSZY ! WITAM WSZYSTKICH ! PRZEDEWSZYTKIM JESTEM ZAWSZE SZCZERY ! Jestem jaki jestem i nikt ani nic mnie nie zmieni. Wspaniały humor dopisuje mi prawie zawsze, że jestem kreatywny, pomysłowy, wygadany, wszechobecny, a przedewszystkim skromny.. pisać chyba nie musze bo to każdy wie. Bardzo lubie czytać książki "fantasy". Jeżeli chodzi o film to lubie ogladać prawie wszystko lecz przedewszystkim liczy się akcja... jeżeli się strzelają, gonią wszystko wybucha to jestem szczęśliwy. Kreskówki z kanału JETIX czy CARTONNETWORK. Lecz oczywiście jestem osobą wrażliwą i czasem na smutnym filmie i łezka mi się w oku zakręci. Z muzyką u mnie jest różnie. Nie mam swojego typu, słucham poprostu kawałków które mi wpadną w ucho niezależnie od tego co to jest. Lubie pomagać innym i z tym też chce wiązać swoją przyszłość: ratownictwo medyczne. Choć postrzegany moge być jako zwykły komputerowy maniak, ostatnio zmieniłem swoje podejście i robie się bardziej aktywny. Basen, rower czy bieganie...Przygode z Travianem dopiero zaczynam i jestem początkujacy zAPOMNIALEM DODAC ZE MAM NA IMIE MATEUSZ I MAM 17LAT |