Coś o sobie prywatnie
WIDZE ZE NIKT NIE CHCE ZACZAC WIEC JA BEDE PIERWSZY ! WITAM WSZYSTKICH !
PRZEDEWSZYTKIM JESTEM ZAWSZE SZCZERY ! Jestem jaki jestem i nikt ani nic mnie nie zmieni. Wspaniały humor dopisuje mi prawie zawsze, że jestem kreatywny, pomysłowy, wygadany, wszechobecny, a przedewszystkim skromny.. pisać chyba nie musze bo to każdy wie. Bardzo lubie czytać książki "fantasy". Jeżeli chodzi o film to lubie ogladać prawie wszystko lecz przedewszystkim liczy się akcja... jeżeli się strzelają, gonią wszystko wybucha to jestem szczęśliwy. Kreskówki z kanału JETIX czy CARTONNETWORK. Lecz oczywiście jestem osobą wrażliwą i czasem na smutnym filmie i łezka mi się w oku zakręci. Z muzyką u mnie jest różnie. Nie mam swojego typu, słucham poprostu kawałków które mi wpadną w ucho niezależnie od tego co to jest. Lubie pomagać innym i z tym też chce wiązać swoją przyszłość: ratownictwo medyczne. Choć postrzegany moge być jako zwykły komputerowy maniak, ostatnio zmieniłem swoje podejście i robie się bardziej aktywny. Basen, rower czy bieganie...Przygode z Travianem dopiero zaczynam i jestem początkujacy wesoły ale mam nadzieje ze to sie zmieni z czasem. No i to chyba wszystko co moge o sobie napisać. Jeżeli was coś interesuje więcej to pytajcie wprost.> gg 1070830 << tylko sie przedstawic ze z traviana ;p bo jak nie to bloka daje ;p hehe taki juz jestem oczko pozdro all wesoły niech jasna strona mocy bedize po waszej stronie i niech miecz i tarcza legionisty nie bedzie jedynie przedmiotem ....
zAPOMNIALEM DODAC ZE MAM NA IMIE MATEUSZ I MAM 17LAT


  PRZEJDŹ NA FORUM